BLACK & PERFECT eyeliner фломастер

BLACK & PERFECT eyeliner фломастер

Производител/Дистрибутер: Aura
Шифра на производот: аур033
Достапност: На залиха
279 ден. Без ДДВ: 236 ден.
Количина: Стави во кошничка


Совршена прецизност и постојаност.

  • Исклучително лесно, прецизно и рамномерно нанесување
  • Долготрајна, интензивна боја
  • Брзо се суши 
  • Не се размачкува и не остава траги надвор од контурата на окото
Карактеристики на производот
Тип на производ eyeliner
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:Маскара која ќе им овозможи на вашите трепки да бидат извиткани во текот на целиот ден, без да имате..
179 ден.
Без ДДВ: 152 ден.
Маскара со која го постигнувате најпосакуваниот ефект - издолжени трепки! ..
199 ден.
Без ДДВ: 169 ден.
Формула која обезбедува инстант волумен и интензивни црни трепки! ..
195 ден.
Без ДДВ: 165 ден.
Постојан и мек. Со долготрајна long-lasting формула. Не се размачкува и не остава траги на горнио..
105 ден.
Без ДДВ: 89 ден.
Нова летна авантура со 5 нови морски нијанси. Меки, мазни и многу лесни за нанесување. Исклучител..
144 ден.
Без ДДВ: 122 ден.
Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Мек, кремаст и неверојатен молив за усни со long lasting формула. Не се размачкува и не се разлев..
109 ден.
Без ДДВ: 92 ден.
Мат кремаст кармин за усни. Кадифена долготрајна структура со изразена мат завршница. Достапен..
255 ден.
Без ДДВ: 216 ден.
Течен коректор со богата, кремаста структура која овозможува оптимално прекривање на неправилностите..
199 ден.
Без ДДВ: 169 ден.
Фино се распрснува, Исклучително лесно се нанесува, Без чувство на лепливост. Со формира..
199 ден.
Без ДДВ: 169 ден.
Внимателно исечените влакна формираат совршен агол за постигнување исклучително прецизни линии. ..
95 ден.
Без ДДВ: 81 ден.