На попуст
405 ден. 365 ден.
8.990 ден. 7.000 ден.
295 ден. 236 ден.
465 ден. 325 ден.
455 ден. 319 ден.
Избриши ги сите филтри...
Филтрирај по цена
Филтрирај по бренд
Достапност
Тип на производ
Пакување
Нијанса

Очи

Очи
Прикажи:
Сортирај по:
Совршена прецизност и постојаност. Исклучително лесно, прецизно и рамномерно нанесување Долг..
279 ден. Без ДДВ: 236 ден.
Поради својата еластична текстура овој гел алајнер овозможува исцртување на глатки и прецизни линии ..
452 ден. Без ДДВ: 383 ден.
Молив за прецизно и рамномерно исцртување на веѓи. Водоотпорен, обезбедува добра покриеност, добр..
159 ден. Без ДДВ: 135 ден.
Сенка за очи со високопигментирана, кадифеста текстура која овозможува лесна апликација, совршено сп..
149 ден. Без ДДВ: 126 ден.
Правилно обликуваните веѓи прават впечатлив изглед и го разубавуваат вашето лице. Со оваа сенка&n..
295 ден. 236 ден. Без ДДВ: 200 ден.
Фината линија на екстра прецизниот ајлајнер е идеална за да се постигне природен изглед. Изразито..
195 ден. Без ДДВ: 165 ден.
Постојан и мек. Со долготрајна long-lasting формула. Не се размачкува и не остава траги на горнио..
105 ден. Без ДДВ: 89 ден.
Гел ајлајнер, мазен и прецизен со црн мат финиш. ..
465 ден. 325 ден. Без ДДВ: 275 ден.
Маскара наменета за дефинирање на трепките. Совршена за виткање и продолжување на трепките пора..
299 ден. Без ДДВ: 253 ден.
Маскара која ќе им овозможи на вашите трепки да бидат извиткани во текот на целиот ден, без да имате..
179 ден. Без ДДВ: 152 ден.
Маскара со која го постигнувате најпосакуваниот ефект - издолжени трепки! ..
199 ден. Без ДДВ: 169 ден.
Формула која обезбедува инстант волумен и интензивни црни трепки! ..
195 ден. Без ДДВ: 165 ден.
Магијата на очите веќе не е мит.  Луксузни, темни нијанси за очи во прв план. Практично п..
662 ден. Без ДДВ: 561 ден.
Магијата на очите веќе не е мит. Сите тие прекрасни кафени тонови во само една палета на сенки ко..
662 ден. Без ДДВ: 561 ден.
Производот е наменет да овозможи подолго траење на сенката на очните капаци како и нејзина..
185 ден. Без ДДВ: 157 ден.
Маскара наменета за постигнување на голем волумен на трепките. Исто така ги расчленува и дефини..
375 ден. Без ДДВ: 318 ден.
Новата палета содржи 12 нијанси (со дури 5 различни текстури). Со својата разновидност на бои потсет..
662 ден. Без ДДВ: 561 ден.
Маскара за обликување на трепки која е направена специјално за сите жени кои имаат проблем со кратки..
305 ден. Без ДДВ: 258 ден.
Најзначајна карактеристика на овој течен ајлајнер е тоа што е погоден за нанесување и на најосетливи..
219 ден. Без ДДВ: 186 ден.
Најзначајната карактеристика на овој течен ајлајнер е интензивно црната боја и можноста за исцртувањ..
185 ден. Без ДДВ: 157 ден.