UP TO 10 DAY WEAR лак за завршен слој

UP TO 10 DAY WEAR лак за завршен слој

Производител/Дистрибутер: Aura
Шифра на производот: аур056
Достапност: На залиха
155 ден. Без ДДВ: 131 ден.
Количина: Стави во кошничка


Овој завршен слој лесно се нанесува, времето на сушење му е оптимално.

Овозможува долготрајна заштита против вадење на лакот и значително го продолжува неговото траење.

Овозможува базичната боја да остане непроменета.

Содржи УВ-филтри.

Карактеристики на производот
Тип на производ лак за нокти
Пакување 11 мл
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:Завршен слој кој им овозможува на вашите нокти луксузен и долготраен ефект на сјаење. Е..
155 ден.
Без ДДВ: 131 ден.
Завршен слој со кадифено мат изглед кој овозможува подолго траење на Вашиот лак за нокти. По..
155 ден.
Без ДДВ: 131 ден.
Оваа формулација се суши ултрабрзо и создава заштитен слој кој превентивно ги штити ноктите од боење..
155 ден.
Без ДДВ: 131 ден.
Завршен слој со ултра висок сјај со кој се овозможува long lasting ефект на лакот за нокти. ..
139 ден.
Без ДДВ: 118 ден.
Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Волшебното семе од пискавица, познато и како Грчко семе е богато со протеини, минерали и витами..
85 ден.
Без ДДВ: 81 ден.