Стоп на грицкањето нокти

Стоп на грицкањето нокти

Производител/Дистрибутер: Aura
Шифра на производот: аур068
Достапност: На залиха
115 ден. Без ДДВ: 98 ден.
Количина: Стави во кошничка


Ослободете се од лошите навики!

Ефикасен и брз третман кој помага во одвикнувањето од грдите навики на цицање на палецот и грицкање на ноктите.

Се задржува на ноктите и после повеќекратно миење на рацете.

Содржи екстракт од кактус Opuntia coccoinellifera кој му дава исклучително горчлив вкус и предизвикува непријанто чувство во контакт со слузокожата на усната шуплина.

Карактеристики на производот
Тип на производ третман за нокти
Пакување 11,5 мл
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:Регенеративен концентрат на морски алги за порполна нега на тенки нокти. Го спречува пукањето и л..
146 ден.
Без ДДВ: 124 ден.
Го спречува пукањето и листењето на ноктите. Ги пополнува нерамнините на површината на ноктот и ја п..
139 ден.
Без ДДВ: 118 ден.
Препарат на база на калциум кој ги регенерира, ги јакне и ги прави отпорни ноктите. Ги штити од меха..
140 ден.
Без ДДВ: 119 ден.
Нова и унапредена формула за омекнување и отстранување на подноктици со глицерин, бадемово масло и е..
140 ден.
Без ДДВ: 119 ден.
Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Мек, кремаст и неверојатен молив за усни со long lasting формула. Не се размачкува и не се разлев..
109 ден.
Без ДДВ: 92 ден.
Сенка за очи со високопигментирана, кадифеста текстура која овозможува лесна апликација, совршено сп..
149 ден.
Без ДДВ: 126 ден.
Идеална четка за нагласување на контурите на лицето. Најпогодна е за нанесување на руменило. Прир..
239 ден.
Без ДДВ: 203 ден.