JELLY TOP COAT лак за завршен слој

JELLY TOP COAT лак за завршен слој

Производител/Дистрибутер: Aura
Шифра на производот: аур115
Достапност: На залиха
139 ден. Без ДДВ: 118 ден.
Количина: Стави во кошничка


Завршен слој со ултра висок сјај со кој се овозможува long lasting ефект на лакот за нокти.

Со формирање на еластичен филм Jelly Тop Цoat го продолжува траењето на лакот на Вашите нокти.

Карактеристики на производот
Тип на производ лак за нокти
Пакување 11 мл
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:Завршен слој кој им овозможува на вашите нокти луксузен и долготраен ефект на сјаење. Е..
155 ден.
Без ДДВ: 131 ден.
Завршен слој со кадифено мат изглед кој овозможува подолго траење на Вашиот лак за нокти. По..
155 ден.
Без ДДВ: 131 ден.
Овој завршен слој лесно се нанесува, времето на сушење му е оптимално. Овозможува долготрајна заш..
155 ден.
Без ДДВ: 131 ден.
Оваа формулација се суши ултрабрзо и создава заштитен слој кој превентивно ги штити ноктите од боење..
155 ден.
Без ДДВ: 131 ден.
Направен со формула која изобилува со билни масла, наменета за кутикули, како и за стимулација ..
145 ден.
Без ДДВ: 123 ден.
Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Мек, кремаст и неверојатен молив за усни со long lasting формула. Не се размачкува и не се разлев..
109 ден.
Без ДДВ: 92 ден.