Зацврстувач на нокти со калциум

Зацврстувач на нокти со калциум

Производител/Дистрибутер: Aura
Шифра на производот: аур066
Достапност: На залиха
140 ден. Без ДДВ: 119 ден.
Количина: Стави во кошничка


Препарат на база на калциум кој ги регенерира, ги јакне и ги прави отпорни ноктите. Ги штити од механички и хемиски оштетувања.

Еден слој е доволен доколку се користи како заштитна подлога пред лакот за нокти.

Карактеристики на производот
Тип на производ третман за нокти
Пакување 11,5 мл
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:Регенеративен концентрат на морски алги за порполна нега на тенки нокти. Го спречува пукањето и л..
146 ден.
Без ДДВ: 124 ден.
Препарат на база на калциум кој ги регенерира, ги јакне и ги прави отпорни ноктите. Ги штити од меха..
140 ден.
Без ДДВ: 119 ден.
Нова и унапредена формула за омекнување и отстранување на подноктици со глицерин, бадемово масло и е..
140 ден.
Без ДДВ: 119 ден.
Ослободете се од лошите навики! Ефикасен и брз третман кој помага во одвикнувањето од грдите нави..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Волшебното семе од пискавица, познато и како Грчко семе е богато со протеини, минерали и витами..
85 ден.
Без ДДВ: 81 ден.