Маслен отстранувач на лак без ацетон (50 мл)

Маслен отстранувач на лак без ацетон (50 мл)

Производител/Дистрибутер: Aura
Шифра на производот: аур073
Достапност: На залиха
55 ден. Без ДДВ: 47 ден.

Достапни опции (Ве молиме изберете!)


* Пакување:
Количина: Стави во кошничка


Маслениот отстранувач на лак за отстранување на лакот од вештачките нокти, содржи масла кои ги негуваат ноктите.

Има пријатен мирис на јагода кој се задржува долго после неговата примена.

Карактеристики на производот
Тип на производ отстранувач на лак
Пакување 50 мл
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Волшебното семе од пискавица, познато и како Грчко семе е богато со протеини, минерали и витами..
85 ден.
Без ДДВ: 81 ден.
Рачно изработени трепки од најквалитетно природно влакно. Модели: 01 - Naturaly great 02 ..
175 ден.
Без ДДВ: 148 ден.
За поставување на AURA вештачките трепки користете AURA лепак. Достапен е во црна боја и прозирен. ..
169 ден.
Без ДДВ: 143 ден.
Мек, кремаст и неверојатен молив за усни со long lasting формула. Не се размачкува и не се разлев..
109 ден.
Без ДДВ: 92 ден.
Четкичка е изработена од фини синтетички влакна. Идеална е за расчешлување на трепките и веѓ..
85 ден.
Без ДДВ: 72 ден.
“Како да Станете Супер Човек„ од младиот автор Дејан Давчевски е прирачник за зголемување на квалите..
200 ден.
Без ДДВ: 190 ден.