Биоактивен третман за меки и кршливи нокти

Биоактивен третман за меки и кршливи нокти

Производител/Дистрибутер: Aura
Шифра на производот: аур064
Достапност: На залиха
146 ден. Без ДДВ: 124 ден.
Количина: Стави во кошничка


Регенеративен концентрат на морски алги за порполна нега на тенки нокти.

Го спречува пукањето и листењето на ноктите. Им дава еластичност и цврстина. Ја регенерира структурата на оштетените нокти. Испуканата и груба површина на ноктите станува мазна и сјајна.

Карактеристики на производот
Тип на производ третман за нокти
Пакување 11,5 мл
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:Го спречува пукањето и листењето на ноктите. Ги пополнува нерамнините на површината на ноктот и ја п..
139 ден.
Без ДДВ: 118 ден.
Препарат на база на калциум кој ги регенерира, ги јакне и ги прави отпорни ноктите. Ги штити од меха..
140 ден.
Без ДДВ: 119 ден.
Нова и унапредена формула за омекнување и отстранување на подноктици со глицерин, бадемово масло и е..
140 ден.
Без ДДВ: 119 ден.
Ослободете се од лошите навики! Ефикасен и брз третман кој помага во одвикнувањето од грдите нави..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Волшебното семе од пискавица, познато и како Грчко семе е богато со протеини, минерали и витами..
85 ден.
Без ДДВ: 81 ден.