AMAZINGLY RESISTANT лак за нокти

AMAZINGLY RESISTANT лак за нокти

Производител/Дистрибутер: Aura
Шифра на производот: аур058
Достапност: На залиха
155 ден. Без ДДВ: 131 ден.

Достапни опции (Ве молиме изберете!)


* Нијанса:
Количина: Стави во кошничка


Благодарение на својата формулација богата со специфични и внимателно одбрани состојки, овој лак ќе им овозможи долготраен ефект и ултра висок сјај на Вашите нокти.

Четкичката е приспособена за брзо и ефикасно нанесување. Лакот е исклучително отпорен на вадење. Високата концентрација на пигменти, исто така, осигурува голема покривност.

Содржи УВ-филтри кои спречуваат промена на бојата.

Колекцијата содржи 24 нијанси.

Карактеристики на производот
Тип на производ лак за нокти
Пакување 11 мл
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Мек, кремаст и неверојатен молив за усни со long lasting формула. Не се размачкува и не се разлев..
109 ден.
Без ДДВ: 92 ден.