На попуст
405 ден. 365 ден.
8.990 ден. 7.000 ден.
295 ден. 236 ден.
465 ден. 325 ден.
455 ден. 319 ден.
CORRECT ME течен коректор

CORRECT ME течен коректор

Производител/Дистрибутер: Aura
Шифра на производот: аур041
Достапност: На залиха
199 ден. Без ДДВ: 169 ден.

Достапни опции (Ве молиме изберете!)


* Нијанса:Количина: Стави во кошничка


Течен коректор со богата, кремаста структура која овозможува оптимално прекривање на неправилностите на кожата. Многу е погоден за подрачјето на подочниците. 

Лесно да се нанесува, притоа обезбедува многу природен изглед.

Достапен е во 6 нијанси.

Карактеристики на производот
Тип на производ коректор
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:Коректор во стик со кремаста структура кој обезбедува средна до висока покриеност на сите недостатоц..
179 ден.
Без ДДВ: 152 ден.
Фино се распрснува, Исклучително лесно се нанесува, Без чувство на лепливост. Со формира..
199 ден.
Без ДДВ: 169 ден.
Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Мек, кремаст и неверојатен молив за усни со long lasting формула. Не се размачкува и не се разлев..
109 ден.
Без ДДВ: 92 ден.
Исклучително лесна формулација дизајнирана да му овозможи на лицето сјаен и блескав тен. Идеален за ..
340 ден.
Без ДДВ: 288 ден.
Многу нежна, свиленкаста текстура која овозможува лесна и рамномерна апликација. Поради одличната..
185 ден.
Без ДДВ: 157 ден.
Течна пудра со многу богата, свиленкаста текстура формулирана покрај корективниот ефект на кожата да..
395 ден.
Без ДДВ: 335 ден.
Совршен прибор за разубавување на вашите очи. На едниот крај се наоѓа четкичка чии природни и и..
149 ден.
Без ДДВ: 126 ден.