На попуст
405 ден. 365 ден.
8.990 ден. 7.000 ден.
295 ден. 236 ден.
465 ден. 325 ден.
455 ден. 319 ден.
НОВО CITY LIGHTS STROBING STICK хајлајтер во стик

CITY LIGHTS STROBING STICK хајлајтер во стик

Производител/Дистрибутер: Aura
Шифра на производот: аур117
Достапност: На залиха
360 ден. Без ДДВ: 305 ден.

Достапни опции (Ве молиме изберете!)


* Нијанса:Количина: Стави во кошничка


City Lights стробинг стикот - хајлајтерот во стик е повеќенаменски декоративен производ кој ја храни, влажни и омекнува кожата и дава сјаен ефект на деловите кои сакате да ги истакнете.

Содржи путер од какао, витамин Е и масло од семки од грозје. Се нанесува со четкичка, со прсти или со 3Д сунѓерест апликатор.

Производот не содржи парабени.

Производот е достапен во две нијанси - Street Vibe и Night Life

Карактеристики на производот
Тип на производ хајлајтер во стик
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:За проѕирен и блескав изглед нанесете го овј производ на нагласените делови од лицето - на јагодицит..
185 ден.
Без ДДВ: 157 ден.
Исклучително лесна формулација дизајнирана да му овозможи на лицето сјаен и блескав тен. Идеален за ..
340 ден.
Без ДДВ: 288 ден.
SO SWEET гел highlighter-от е наменет за постигнување "strobing" ефект на кожата. "Strobing" е најмо..
675 ден.
Без ДДВ: 572 ден.
City Lights стробинг палетата е декоративен производ наменет за осветлување и нагласување на кожата ..
452 ден.
Без ДДВ: 383 ден.
City Lights стробинг кремот е повеќенаменски декоративен производ за разубавување на лицето и телото..
350 ден.
Без ДДВ: 297 ден.
Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Волшебното семе од пискавица, познато и како Грчко семе е богато со протеини, минерали и витами..
85 ден.
Без ДДВ: 81 ден.