На попуст
405 ден. 365 ден.
8.990 ден. 7.000 ден.
295 ден. 236 ден.
465 ден. 325 ден.
455 ден. 319 ден.
НОВО CITY LIGHTS STROBING PALETTE палета со компактна пудра со висок сјај

CITY LIGHTS STROBING PALETTE палета со компактна пудра со висок сјај

Производител/Дистрибутер: Aura
Шифра на производот: аур118
Достапност: На залиха
452 ден. Без ДДВ: 383 ден.
Количина: Стави во кошничка


City Lights стробинг палетата е декоративен производ наменет за осветлување и нагласување на кожата на лицето и телото.

Палетата содржи компактна пудра со висок сјај во три бои и е дизајниран така што со неа на лицето и телото ќе направите ефект на осветлување, правејќи ја да изгледа совршено и природно.

Се препорачува да нанесува со косо исечена четка. Може да се користи и како руменило или сенка за очи

Карактеристики на производот
Тип на производ палета со компактна пудра со висок сјај
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:За проѕирен и блескав изглед нанесете го овј производ на нагласените делови од лицето - на јагодицит..
185 ден.
Без ДДВ: 157 ден.
Професионален производ со кој можете да постигнете идаелен изглед на исенчено и истакнато лице. Д..
358 ден.
Без ДДВ: 304 ден.
City Lights стробинг стикот - хајлајтерот во стик е повеќенаменски декоративен производ кој ја храни..
360 ден.
Без ДДВ: 305 ден.
City Lights стробинг кремот е повеќенаменски декоративен производ за разубавување на лицето и телото..
350 ден.
Без ДДВ: 297 ден.
Mattifier е компактна пудра за матирање на лицето, идеална за да се постигне долготраен мат ефект на..
321 ден.
Без ДДВ: 272 ден.
Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Волшебното семе од пискавица, познато и како Грчко семе е богато со протеини, минерали и витами..
85 ден.
Без ДДВ: 81 ден.