На попуст
405 ден. 365 ден.
8.990 ден. 7.000 ден.
295 ден. 236 ден.
465 ден. 325 ден.
455 ден. 319 ден.
НОВО CITY LIGHTS STROBING CREAM база за шминка со сјајна завршница

CITY LIGHTS STROBING CREAM база за шминка со сјајна завршница

Производител/Дистрибутер: Aura
Шифра на производот: аур119
Достапност: На залиха
350 ден. Без ДДВ: 297 ден.

Достапни опции (Ве молиме изберете!)


* Нијанса:Количина: Стави во кошничка


City Lights стробинг кремот е повеќенаменски декоративен производ за разубавување на лицето и телото. City Lights крем-гелот има текстура која дава свеж сјај без да направи ефект на масна кожа и ја нагласува природната убавина на кожата.
Прави кожата да изгледа свежо на допир, и текстурата на кремата е креирана лесно да се нанесува и да остави фин и танок слој на кожата, а притоа брзо се суши.

Овој производ може да се користи и како база за шминка – како прв чекор при шминкањето, или пак како класичен течен хајлајтер. Содржи мноштво состојки кои ја хидратираат кожата.

Се препорачува да се нанесува со прсти или со 3Д сунѓерестиот апликатор.

Производот е достапен во две нијанси - Street Vibe и Night Life

Карактеристики на производот
Тип на производ база за шминка
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:Идеална база за шминка, Формулирана на база на вода и без парабени, Го ублажува изгледот на с..
255 ден.
Без ДДВ: 216 ден.
Ја прави кожата мазна, свиленкаста на допир и дава мат изглед. Ги пополнува брчките, порите и другит..
369 ден.
Без ДДВ: 313 ден.
City Lights стробинг стикот - хајлајтерот во стик е повеќенаменски декоративен производ кој ја храни..
360 ден.
Без ДДВ: 305 ден.
City Lights стробинг палетата е декоративен производ наменет за осветлување и нагласување на кожата ..
452 ден.
Без ДДВ: 383 ден.
Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Волшебното семе од пискавица, познато и како Грчко семе е богато со протеини, минерали и витами..
85 ден.
Без ДДВ: 81 ден.
Новата палета содржи 12 нијанси (со дури 5 различни текстури). Со својата разновидност на бои потсет..
662 ден.
Без ДДВ: 561 ден.
Течен коректор со богата, кремаста структура која овозможува оптимално прекривање на неправилностите..
199 ден.
Без ДДВ: 169 ден.
Рачно изработени трепки од најквалитетно природно влакно. Модели: 01 - Naturaly great 02 ..
175 ден.
Без ДДВ: 148 ден.
Останете засекогаш млади! Ја намалува видливоста на порите и ја матира кожата на лицето. Нанесува..
279 ден.
Без ДДВ: 236 ден.