-10% ALL YEAR BRONZE бронзер

ALL YEAR BRONZE бронзер

Производител/Дистрибутер: Aura
Шифра на производот: аур096
Достапност: На залиха
405 ден. 365 ден. Без ДДВ: 309 ден.

Достапни опции (Ве молиме изберете!)


* Нијанса:

Количина: Стави во кошничка


Со ALL YEAR BRONZE имајте исoнчан тен преку целата година!

908 Bronze Bay: Дава сатенска (седефаста) завршница. Се состои од една светла и една темна нијанса. Со нивно комбинирање ќе го добиете посакуваниот ефект.

909 Treasure Island: Дава видлив ефект на светкања на кожата, бидејќи содржи глитери. За постигнување на исончант ефект во текот на целата година.

910 Sandy Beach: Дава блага сатенска (седефаста) завршница и се сотои од 3 бои (од најсветла до најтемна). Можете да ја користите секоја нијанса посебно или да комбинирате две или систе три за да го добиете посакуваниот ефект. Идеален е за контурирање и постигнување на ефект на исончан тен.

911 Safari Trip: Се состои од повеќе бои, со чие мешање се постигнува посакуваниот ефект на исончан тен.

Може да се користи самостојно или врз други производи за разубавување на тенот.

Производителот препорачува нанесување со четка за контурирање.

Карактеристики на производот
Тип на производ бронзер
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Мек, кремаст и неверојатен молив за усни со long lasting формула. Не се размачкува и не се разлев..
109 ден.
Без ДДВ: 92 ден.
Оваа четкичка е наменета за сенчење на површината на очните капаци. Со неа ќе постигнете иде..
145 ден.
Без ДДВ: 123 ден.
Кратко сечена четкичка, изработена од густо групирани влакна од пони. Наменета е за сенчање на по..
105 ден.
Без ДДВ: 89 ден.
Правилно обликуваните веѓи прават впечатлив изглед и го разубавуваат вашето лице. Со оваа сенка&n..
295 ден. 236 ден.
Без ДДВ: 200 ден.