VELVET хидроген

VELVET хидроген

Производител/Дистрибутер: Aura
Шифра на производот: аур076
Достапност: На залиха
55 ден. Без ДДВ: 47 ден.

Достапни опции (Ве молиме изберете!)


* Пакување:* Јачина:
Количина: Стави во кошничка


На косата и дава волумен, јачина и собвршен сјај.

Нова формула на хидроген во емулзија, наменет за сите типови на коса.

VELVET хидроген е производ со двојно дејство:

  1. Одлично средство за создавање на постојана боја и
  2. Ја штити косата од негативни ефекти кои можат да се јават во текот на фарбањето и трајно да ја оштетат косата или коренот на влакната.

 

Карактеристики на производот
Тип на производ бланш
Пакување 90 мл
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Безбеден производ за просветлување и избелување на косата со исклучителна самозаштитна формула. ..
85 ден.
Без ДДВ: 72 ден.
Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Волшебното семе од пискавица, познато и како Грчко семе е богато со протеини, минерали и витами..
85 ден.
Без ДДВ: 81 ден.
EXPLICIT фарбата за коса со арганово масло гарантира јака, постојана боја која трае 4-6 недели. П..
139 ден.
Без ДДВ: 118 ден.