FOREVER BLONDE фарба за коса

FOREVER BLONDE фарба за коса

Производител/Дистрибутер: Aura
Шифра на производот: аур002
Достапност: На залиха
135 ден. Без ДДВ: 114 ден.

Достапни опции (Ве молиме изберете!)


* Нијанса:


Количина: Стави во кошничка


FOREVER BLONDE фарбата за коса е нова збогатена нутритивна нијанса, посебно прилагодена за сите типови на коса обоени во русо.

Комплетот содржи и маска за нега и сјај на косата со висок процент на маслиново масло кое на обоената коса и дава дополнителна нега со долготрајно заштитно дејство.

Маслиновото масло навлегува длабоко во структурата на косата и на тој начин ја штити од сушење, ја прави косата мека на допир и дава совршен сјај.

Пакувањето содржи: 

  • 1 туба со боја за коса (50 мл) 
  • 2 кесички хидроген (2 х 40 мл)
  • 1 кесичка маска за нега и сјај на коса (10 мл) 
  • 1 пар заштитни ракавици 
  • 1 упатство за употреба
Карактеристики на производот
Тип на производ фарба за коса
Пакување кутија
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:EXPLICIT фарбата за коса со арганово масло гарантира јака, постојана боја која трае 4-6 недели. П..
139 ден.
Без ДДВ: 118 ден.
EXPLICIT хранливата маска за коса со арганово, бадемово и маслиново масло е 5-минутен третман намене..
175 ден.
Без ДДВ: 148 ден.
EXPLICIT хранливиот маслен третман за коса е наменет за нега на слаба, оштетена и хемиски третирана ..
239 ден.
Без ДДВ: 203 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Мек, кремаст и неверојатен молив за усни со long lasting формула. Не се размачкува и не се разлев..
109 ден.
Без ДДВ: 92 ден.
На косата и дава волумен, јачина и собвршен сјај. Нова формула на хидроген во емулзија, наменет з..
55 ден.
Без ДДВ: 47 ден.
Безбеден производ за просветлување и избелување на косата со исклучителна самозаштитна формула. ..
85 ден.
Без ДДВ: 72 ден.
Кармин за сензулани и забележани усни со висок сјај, многу лесна и кремаста формулација. ..
269 ден.
Без ДДВ: 228 ден.