На попуст
405 ден. 365 ден.
8.990 ден. 7.000 ден.
295 ден. 236 ден.
465 ден. 325 ден.
455 ден. 319 ден.
НЕМА НА ЗАЛИХА EXPLICIT хранлива маска за коса

EXPLICIT хранлива маска за коса

Производител/Дистрибутер: Aura
Шифра на производот: аур003
Достапност: НЕМА НА ЗАЛИХА
175 ден. Без ДДВ: 148 ден.
Количина: Стави во кошничка


EXPLICIT хранливата маска за коса со арганово, бадемово и маслиново масло е 5-минутен третман наменет за ревитализација на слаба, оштетена или хемиски третирана коса. 

Формулата збогатена со драгоцени масла од арган, бадем и маслинки длабински ја храни и обновува вашата коса.

Маслото од мароканското дрво арган е богато со витамин Е, кароген и други состојки кои ја прават косата посјајна, помека и полесно обликувана.

Карактеристики на производот
Тип на производ маска за коса
Пакување 250 мл
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:EXPLICIT фарбата за коса со арганово масло гарантира јака, постојана боја која трае 4-6 недели. П..
139 ден.
Без ДДВ: 118 ден.
FOREVER BLONDE фарбата за коса е нова збогатена нутритивна нијанса, посебно прилагодена за..
135 ден.
Без ДДВ: 114 ден.
EXPLICIT хранливиот маслен третман за коса е наменет за нега на слаба, оштетена и хемиски третирана ..
239 ден.
Без ДДВ: 203 ден.
Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Волшебното семе од пискавица, познато и како Грчко семе е богато со протеини, минерали и витами..
85 ден.
Без ДДВ: 81 ден.
Маслениот отстранувач на лак со ацетон за отстранување на лакот од природните нокти, содржи масла ко..
49 ден.
Без ДДВ: 42 ден.
Молив за прецизно и рамномерно исцртување на веѓи. Водоотпорен, обезбедува добра покриеност, добр..
159 ден.
Без ДДВ: 135 ден.