На попуст
405 ден. 365 ден.
8.990 ден. 7.000 ден.
295 ден. 236 ден.
465 ден. 325 ден.
455 ден. 319 ден.
Избриши ги сите филтри...
Филтрирај по цена
Филтрирај по бренд
Достапност
Тип на производ
Пакување
Нијанса
Јачина

Коса

Коса
Прикажи:
Сортирај по:
EXPLICIT фарбата за коса со арганово масло гарантира јака, постојана боја која трае 4-6 недели. П..
139 ден. Без ДДВ: 118 ден.
EXPLICIT хранливиот маслен третман за коса е наменет за нега на слаба, оштетена и хемиски третирана ..
239 ден. Без ДДВ: 203 ден.
EXPLICIT хранливата маска за коса со арганово, бадемово и маслиново масло е 5-минутен третман намене..
175 ден. Без ДДВ: 148 ден.
FOREVER BLONDE фарбата за коса е нова збогатена нутритивна нијанса, посебно прилагодена за..
135 ден. Без ДДВ: 114 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден. Без ДДВ: 98 ден.
Безбеден производ за просветлување и избелување на косата со исклучителна самозаштитна формула. ..
85 ден. Без ДДВ: 72 ден.
На косата и дава волумен, јачина и собвршен сјај. Нова формула на хидроген во емулзија, наменет з..
55 ден. Без ДДВ: 47 ден.