COVER ME течна пудра

COVER ME течна пудра

Производител/Дистрибутер: Aura
Шифра на производот: аур043
Достапност: На залиха
305 ден. Без ДДВ: 259 ден.

Достапни опции (Ве молиме изберете!)


* Нијанса:Количина: Стави во кошничка


Течна пудра за совршено прекривање на сите недостатоци на Вашето лице.

Хипоалергена формула која одлично ги прекрива сите неправилности на кожата, вклучувајќи ги и темните кругови околу очите, акни, дамки, флеки и мали лузни.

Водоотпорна формула која трае и до 24 часа! Содржи заштитен фактор SPF 20 и претставува одлична заштита од штетното влијание на сочевите зраци. Кремастата формулација овозможува лесна и рамномерна апликација за постигнување на совршен тен. 

Не ги затвора порите! Наменета е за сите типови кожа. Погодна е за секојдневна употреба.

  • Водоотпорна
  • Постојана до 24 часа
  • Не ги затвора порите
  • Хипоалергена
  • SPF 20

Достапна е во 6 нијанси.

Карактеристики на производот
Тип на производ пудра
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:Течна пудра со многу богата, свиленкаста текстура формулирана покрај корективниот ефект на кожата да..
395 ден.
Без ДДВ: 335 ден.
За свеж изглед на кожата. Jelly Gel течната пудра има средна покривна моќ, совршена хидратација н..
435 ден.
Без ДДВ: 369 ден.
Производ кој секоја жена треба да го има покрај себе. Се одликува со висока пигментација и долгот..
255 ден.
Без ДДВ: 216 ден.
Моментално ја матира кожата на лицето. SHINE KILLER е фин прав наменет за матирање на кожата на л..
319 ден.
Без ДДВ: 270 ден.
Идеална база за шминка, Формулирана на база на вода и без парабени, Го ублажува изгледот на с..
255 ден.
Без ДДВ: 216 ден.
Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Волшебното семе од пискавица, познато и како Грчко семе е богато со протеини, минерали и витами..
85 ден.
Без ДДВ: 81 ден.
Останете засекогаш млади! Ја намалува видливоста на порите и ја матира кожата на лицето. Нанесува..
279 ден.
Без ДДВ: 236 ден.
За проѕирен и блескав изглед нанесете го овј производ на нагласените делови од лицето - на јагодицит..
185 ден.
Без ДДВ: 157 ден.