Чај за апетит (100 гр)

Чај за апетит (100 гр)

Производител/Дистрибутер: Билна аптека МАТИЈА
Шифра на производот: бил040
Достапност: На залиха
250 ден. Без ДДВ: 238 ден.
Количина: Стави во кошничка


Немате доволно апетит?

Никако да ставите некој килограм повеќе?

Чајот за апетит е повекедецениски природен производ кој е микс од билки и чаеви.

Употреба и дозирање:

Во 0,5 литри вода ставете една супена лажица, провријте и оставете да одстои 5 до 10 мин. Пијте по потреба.

Карактеристики на производот
Тип на производ чај
Пакување 100 гр
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:Дали променливото и незгодно време влијае на Вас и Вашиот метаболизам? Искусете го нашиот чај з..
250 ден.
Без ДДВ: 238 ден.
Повеќедецениски докажан природен производ кој се покажува како исклучително ефикасен при стрес, нерв..
250 ден.
Без ДДВ: 238 ден.
Стопете ги килограмите брзо и ефикасно. Во услови на брз животен распоред тешко можеме да се прид..
290 ден.
Без ДДВ: 276 ден.
Докажан природен производ кој се покажува како исклучително ефикасен за време на ослабнат имунитет и..
250 ден.
Без ДДВ: 238 ден.
Чајна мешавина против ноќно мокрење, подготвена од македонски билки.  Состав: Urticae folium..
200 ден.
Без ДДВ: 191 ден.
Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Мек, кремаст и неверојатен молив за усни со long lasting формула. Не се размачкува и не се разлев..
109 ден.
Без ДДВ: 92 ден.
Коњското опавче (Equisetum arvense) е жилав и отпорен плевел кој расте на влажни места. Билката е ви..
54 ден.
Без ДДВ: 46 ден.
Волшебното семе од пискавица, познато и како Грчко семе е богато со протеини, минерали и витами..
85 ден.
Без ДДВ: 81 ден.
Стопете ги килограмите брзо и ефикасно. Во услови на брз животен распоред тешко можеме да се прид..
120 ден.
Без ДДВ: 114 ден.