На попуст
405 ден. 365 ден.
8.990 ден. 7.000 ден.
295 ден. 236 ден.
465 ден. 325 ден.
455 ден. 319 ден.
Избриши ги сите филтри...
Филтрирај по цена
Филтрирај по бренд
Достапност
Тип на производ
Пакување

Суперхрана

Суперхрана
Прикажи:
Сортирај по:
Horny Goat (Epimedium) е билка која од многу одамна во кинеската традиционалната медицина се користи..
1.180 ден. Без ДДВ: 1.000 ден.
Ашваганда (Индиски жен-шен) е една од престижните и витално важните билки во Ајурведската медицина к..
590 ден. Без ДДВ: 500 ден.
За физичка и ментална кондиција. Бабин заб (Tribulus terrestris) е едногодишна билка со изразито ..
664 ден. Без ДДВ: 563 ден.
Гинко (Ginkgo biloba) е најстарото дрво во светот (може да живее дури до 1000 години). Потекнува од ..
560 ден. Без ДДВ: 475 ден.
Гиностема (Gynostemma pentaphyllum) е билка која потекнува од Кина, Виетнам, Кореа и Јапонија. Најпо..
590 ден. Без ДДВ: 500 ден.
Ползечка билка (Centella asiatica) која расте во мочуришните делови на Азија, пред се во Индија, Шри..
738 ден. Без ДДВ: 625 ден.
Природен, без глутен, без ГМО. Индиски тегавец (Plantago ovata) e билка која е позната во хербалн..
245 ден. Без ДДВ: 208 ден.
Кордицепс е род на печурки кој има околу 400 опишани видови. Сите тие се ендопаразитски (endopa..
1.064 ден. Без ДДВ: 1.013 ден.
Мака (Lepidium meyenii) е билка која има корен во вид на ротквица и расте на висока надморска височи..
350 ден. Без ДДВ: 297 ден.
Мака (Lepidium meyenii) е билка која има корен во вид на ротквица и расте на висока надморска височи..
738 ден. Без ДДВ: 625 ден.
Жбунесто растение кое се јавува во тропските џунгли на Централна и Јужна Америка а најмногу по текот..
738 ден. Без ДДВ: 625 ден.
Познато дрво (Moringa oleifera) од тропските делови на Јужна Aфрика и Јужна Азија кое се користи со ..
520 ден. Без ДДВ: 441 ден.
Mлада зелена пченица (Тriticum aestivum) обрана пред развивањето на зрната (плодовите на пченицата) ..
443 ден. Без ДДВ: 375 ден.
Родиолата e позната како златeн корен кој расте на карпести и планински места над 2000 метри надморс..
1.475 ден. Без ДДВ: 1.250 ден.
Сино-зелена алга во форма на спирала која е една од најстарите фотосинтетички форми на живот кои соз..
320 ден. Без ДДВ: 305 ден.
Сино-зелена алга во форма на спирала која е една од најстарите фотосинтетички форми на живот кои соз..
525 ден. Без ДДВ: 500 ден.
Трифала e мешавина од три плода и тоа Амалаки (Emblica officinalis), Харитаки (Terminalia chebula) и..
620 ден. Без ДДВ: 525 ден.
Чага е лековита печурка забележана пред 4.000 години во кинеската медицина. Поради нејзините својств..
1.107 ден. Без ДДВ: 938 ден.
Шипката со години е познат извор на витамин C. Плодот на шипката се вбројува во супер храна бидејќи ..
738 ден. Без ДДВ: 625 ден.