На попуст
405 ден. 365 ден.
8.990 ден. 7.000 ден.
295 ден. 236 ден.
465 ден. 325 ден.
455 ден. 319 ден.
Масло од лаванда (20 мл)

Масло од лаванда (20 мл)

Производител/Дистрибутер: Shiffa Home
Шифра на производот: бил013
Достапност: На залиха
495 ден. Без ДДВ: 420 ден.
Количина: Стави во кошничка


Најдоброто од сите масла. Најпознато е по релаксирачкиот ефект на телото, но одлично е и за кожата. Може да се користи и за модринки, исекотини и иритации на кожата. Неговиот мирис смирува, балансира и релаксира како физички така и емоционално.

Карактеристики на производот
Тип на производ масло
Пакување 20 мл
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:Ладно цедено масло, богато со природни витамини (посебно витамините А и Е кои се важни за нашата кож..
410 ден.
Без ДДВ: 391 ден.
Маслото се добива со метод на ладно цедење на млади пченични никулци има богат состав на компон..
650 ден.
Без ДДВ: 551 ден.
Се добива како ладно цедено масло од семе и лист од коприва. Изобилува со протеини, омега 3, омега 6..
490 ден.
Без ДДВ: 467 ден.
Маслото од кокос е едно од најздравите масла кое може да се употребува во исхраната и најб..
450 ден.
Без ДДВ: 381 ден.
Зеленчук кој е популарен во регионот на Средна и Јужна Азија, Jужна Америка, Океанија како и Северна..
890 ден.
Без ДДВ: 754 ден.
Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Волшебното семе од пискавица, познато и како Грчко семе е богато со протеини, минерали и витами..
85 ден.
Без ДДВ: 81 ден.
Маслото од кантарион го спречува воспалението на ткивата и го помага брзото заздравување на раните и..
490 ден.
Без ДДВ: 415 ден.
Гел за кожа, отоци, рани и пострауматски состојби. Постои народна поговорка, нема нешто што Гавез..
395 ден.
Без ДДВ: 335 ден.
Безбеден производ за просветлување и избелување на косата со исклучителна самозаштитна формула. ..
85 ден.
Без ДДВ: 72 ден.
На косата и дава волумен, јачина и собвршен сјај. Нова формула на хидроген во емулзија, наменет з..
55 ден.
Без ДДВ: 47 ден.