Избриши ги сите филтри...
Филтрирај по цена
Филтрирај по категорија
Достапност
Тип на производ
Пакување
Земја на потекло

Билна аптека МАТИЈА

Прикажи:
Сортирај по:
Horny Goat (Epimedium) е билка која од многу одамна во кинеската традиционалната медицина се користи..
1.180 ден. Без ДДВ: 1.000 ден.
Во рамки на цената добивате пакет од три производи (кои може да ги купите и поединечно): Масло..
2.760 ден. 2.629 ден. Без ДДВ: 2.503 ден.
Ашваганда (Индиски жен-шен) е една од престижните и витално важните билки во Ајурведската медицина к..
590 ден. Без ДДВ: 500 ден.
Бабин заб (Tribulus terrestris) е едногодишна билка со изразито жолти цветови позната по својата отп..
90 ден. Без ДДВ: 76 ден.
За физичка и ментална кондиција. Бабин заб (Tribulus terrestris) е едногодишна билка со изразито ..
664 ден. Без ДДВ: 563 ден.
Гинко (Ginkgo biloba) е најстарото дрво во светот (може да живее дури до 1000 години). Потекнува од ..
560 ден. Без ДДВ: 475 ден.
Гиностема (Gynostemma pentaphyllum) е билка која потекнува од Кина, Виетнам, Кореа и Јапонија. Најпо..
590 ден. Без ДДВ: 500 ден.
Ползечка билка (Centella asiatica) која расте во мочуришните делови на Азија, пред се во Индија, Шри..
738 ден. Без ДДВ: 625 ден.
Детска висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски ма..
395 ден. Без ДДВ: 335 ден.
Чудото од д-р Рене Каисе сега и кај нас! Езијак (Essiac) чајот е четири компонентна билна формула..
950 ден. Без ДДВ: 905 ден.
Природен, без глутен, без ГМО. Индиски тегавец (Plantago ovata) e билка која е позната во хербалн..
245 ден. Без ДДВ: 208 ден.
Кордицепс е род на печурки кој има околу 400 опишани видови. Сите тие се ендопаразитски (endopa..
1.064 ден. Без ДДВ: 1.013 ден.
Мака (Lepidium meyenii) е билка која има корен во вид на ротквица и расте на висока надморска височи..
350 ден. Без ДДВ: 297 ден.
Мака (Lepidium meyenii) е билка која има корен во вид на ротквица и расте на висока надморска височи..
738 ден. Без ДДВ: 625 ден.
Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден. Без ДДВ: 504 ден.
Бадемите се богати со диететски влакна, витамини и минерали. Претставуваат вид на добро избалансиран..
370 ден. Без ДДВ: 352 ден.
Во светот се одгледуваат многу сорти на ориз но малкумина во нашиот регион знаат дека дивиот/црн ори..
490 ден. Без ДДВ: 467 ден.
Карнафилчето содржи eugenal, cariofilen и tanin, кои имаат силни антимикробни својства. Овие компоне..
950 ден. Без ДДВ: 905 ден.
Маслото од магарешки трн (Onopordum acanthium) е ефикасно сретство за спречување на голем број ..
490 ден. Без ДДВ: 415 ден.
Маточина (Melissa officinalis) е медицинска и кулинарска билка со бело-жолти цветови која потекнува ..
490 ден. Без ДДВ: 415 ден.