На попуст
405 ден. 365 ден.
8.990 ден. 7.000 ден.
295 ден. 236 ден.
465 ден. 325 ден.
455 ден. 319 ден.
ABSOLUTE SHINE сјај за усни

ABSOLUTE SHINE сјај за усни

Прегледи: 1 Производител/Дистрибутер: Aura
Шифра на производот: аур023
Достапност: На залиха
149 ден. Без ДДВ: 126 ден.

Достапни опции (Ве молиме изберете!)


* Нијанса:Количина: Стави во кошничка


Нова колекција на сјаеви чија формулација се издвојува со својата пријатност, долготрајност и посебна пигментација. 

На усните им дава висок сјај, без чувство на лепливост.

Специјално дизајнираната четкичка овозможува лесна, рамномерна и многу пријатна апликација.

Достапен е во 13 нијанси.

Карактеристики на производот
Тип на производ сјај за усни
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:Мек, кремаст и неверојатен молив за усни со long lasting формула. Не се размачкува и не се разлев..
109 ден.
Без ДДВ: 92 ден.
Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Волшебното семе од пискавица, познато и како Грчко семе е богато со протеини, минерали и витами..
85 ден.
Без ДДВ: 81 ден.
Правилно обликуваните веѓи прават впечатлив изглед и го разубавуваат вашето лице. Со оваа сенка&n..
295 ден. 236 ден.
Без ДДВ: 200 ден.
Течна пудра со многу богата, свиленкаста текстура формулирана покрај корективниот ефект на кожата да..
395 ден.
Без ДДВ: 335 ден.
EXPLICIT фарбата за коса со арганово масло гарантира јака, постојана боја која трае 4-6 недели. П..
139 ден.
Без ДДВ: 118 ден.
Фината линија на екстра прецизниот ајлајнер е идеална за да се постигне природен изглед. Изразито..
195 ден.
Без ДДВ: 165 ден.