VELVET MATTE компактна пудра

VELVET MATTE компактна пудра

Производител/Дистрибутер: Aura
Шифра на производот: аур045
Достапност: На залиха
255 ден. Без ДДВ: 216 ден.

Достапни опции (Ве молиме изберете!)


* Нијанса:Количина: Стави во кошничка


Производ кој секоја жена треба да го има покрај себе.

Се одликува со висока пигментација и долготраен матирачки ефект. Крајниот резултат е прикривање на несовршеностите со мат, природен изглед на кожата на лицето без “брашнаста“ завршница.

Формулирана да обезбеди долготраен ефект дури и кога се наноси самостојно. Идеален за поправање на шминката во текот на денот. Тоа е причината за амбалажата со огледало и соодветен апликатор.

Достапна е во 6 нијанси.

Карактеристики на производот
Тип на производ пудра
Нема коментари или мислења за овој производ

Напишете коментар или дајте оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML не е дозволен!

Оценка: Лош           Одличен

Внесете го кодот за верификација во полето:Течна пудра со многу богата, свиленкаста текстура формулирана покрај корективниот ефект на кожата да..
395 ден.
Без ДДВ: 335 ден.
Течна пудра за совршено прекривање на сите недостатоци на Вашето лице. Хипоалергена формула која ..
305 ден.
Без ДДВ: 259 ден.
За свеж изглед на кожата. Jelly Gel течната пудра има средна покривна моќ, совршена хидратација н..
435 ден.
Без ДДВ: 369 ден.
Моментално ја матира кожата на лицето. SHINE KILLER е фин прав наменет за матирање на кожата на л..
319 ден.
Без ДДВ: 270 ден.
Mattifier е компактна пудра за матирање на лицето, идеална за да се постигне долготраен мат ефект на..
321 ден.
Без ДДВ: 272 ден.
Висококвалитетна маска против воздушно загадување со променлив филтер од активен карбонски материјал..
1.450 ден. 595 ден.
Без ДДВ: 504 ден.
Професионална боја за природна и фарбана коса. Збогатена е со Алое Вера и масло од Магнолија. 100..
115 ден.
Без ДДВ: 98 ден.
Мацина трева (Marrubium vulgare) позната и под името Очајница отсекогаш се користела за лекување на ..
130 ден.
Без ДДВ: 110 ден.
Маслото од семки од грејпфрут е природен антибиотик и антиоксиданс, чија основна состојка биофлавоно..
1.148 ден.
Без ДДВ: 1.093 ден.
1 оценка
Волшебното семе од пискавица, познато и како Грчко семе е богато со протеини, минерали и витами..
85 ден.
Без ДДВ: 81 ден.
3Д сунѓерестиот апликатор е наменет за нанесување на течна пудра, коректор и било кој друг кремаст п..
195 ден.
Без ДДВ: 165 ден.
Коректор во стик со кремаста структура кој обезбедува средна до висока покриеност на сите недостатоц..
179 ден.
Без ДДВ: 152 ден.
Многу нежна, свиленкаста текстура која овозможува лесна и рамномерна апликација. Поради одличната..
185 ден.
Без ДДВ: 157 ден.
Останете засекогаш млади! Ја намалува видливоста на порите и ја матира кожата на лицето. Нанесува..
279 ден.
Без ДДВ: 236 ден.